ייבוש תת רצפתי

ייבוש תת רצפתי

1800-383-383
בעבר הלא רחוק לאחר חדירת מים למצא החול או השומשום היה צורך בפירוק הריצוף הקיים מה שמצריך פעולות שמזהמות את הסביבה עבודה קשה ויקרה בנוסף המקום שניזוק ממים היה מושבת לצוך פינוי המבנה הניזוק מתכולה מאנשים ומהמצא שיש בדירה כיום לחברת מור שיקום נזקי מים יש פתרון יעיל לשאיבת המים מתחת לרצפה ע"י מונה לשאיבת מים תת רצפתית לחברת מור יש ידע רב שיכול לחסוך לכם טרחה ואי נעימות . יש מכשירים שמחדירים לריצוף ללא צורך פירוק כלל רק ע"י החדרת צינורות וכך לייבש ע"י יבשנים את המצא שניזוק.ע"י ייבוש תת רצפתי ומשאבות לשאיבת לחות מתחת לריצוף.

ייבוש רטיבות כלואה

1800-383-383
לאחר הצפה או נזילה מתחת לריצוף יש לייבש את הרטיבות הכלואה יש אנשים שחושבים"ניתן לזמן עשות את שלו" "זה יסתדר" ההפך הוא הנכון ככל שניתן למים הכלואים זמן המים יזיקו יותר מבנה הניזוק המים ינסו להגיע למקום יבש מעל הפנים ובכך יגרמו נזק לתשתיות המקום שנפגע מצב שיכול לעשות נזקים קשים ליסודות המבנה מערכות החשמל והתקשורת לכן יש לייבש את הרטיבות הכלואה במהרה ע"י יבשנים וע"י ייבוש תת רצפתי בחיבור פשוט ללא צורך בפירוק הריצוף. לכן כשיש לכם רטיבות כלואה בחול או במצא שומשום פנו עוד היום למור ונציג יגיע בהקדם כדי לייבש רטיבות כלואה.

ייבוש חול מתחת לריצוף

1800-383-383

הבית ניזוק ממים המפעל הוצף הסטודיו מטפטף כנראה החול שלכם רטוב העובש יגיע בקרוב הנזקים לתכולה כבר כאן אפשר למנוע את כל זה ע"י מכונה לייבוש חול מתחת לריצוף ללא פירוקו ללא הרס ע"י ציוד לשאיבת מים מהחול מתחת לריצוף ניתן להתגבר על הלחות בחול באמצעות יבשן מיבש חול מתחת לריצוף ולמנוע פירוק יקר ומיותר שנובע מנזק המים במבנה לכן אם יש חשד לנזק מים מתחת לריצוף פנו כעת לחברת מור שיקום נזקי מים ונשמח לעמוד לרשותכם בכדי לייבש את החול מתחת לריצוף.

ייבוש חול מחיר

לייבוש חול מתחת לריצוף "ייבוש תת רצפתי" יש מחיר לפי מ"ר אך אנו במור שיקום נזקי מים עובדים בשיטת מחיר פיקס כך שלפני עבודת הייבוש תקבלו הצעת מחיר ברורה וידעוה מראש ותדעו כמה לשלם בסוף יש אפשרות לעבוד על השכרת הציוד על בסיס יומי אנחנו נותנים ללקוחות שלנו בחירה בסופו של תהליך אנו רוצים שהלקוח יהיה זה שיבחר איך אפשרות להשכיר ציווד ייבוש על בסיס יומי חודשי או לפי גמר עבודה או פרוייקט.

מכונת ייבוש רצפה

1800-383-383
חברת מור שיקום נזקי מים מתמחה בהשכרת מכונה לייבוש רצפה במבנים שניזוקו בנזקי המים שהתגלו לאחר כשל בצנרת או הצפת ביוב או סתימה במערכת הביוב
ובכך מים מזיקים למצא החול או מצא הסומסום לכן אנו משתמשים במכונה זו לייבש את הרצפה ואת המצא הרטוב באמצאות יבשני אוויר שניתנים להשכרה על בסיס יומי חודשי לבחירה לחברת מור מערכות רבות לייבוש רצפה לאחר הצפה ונזקי מים.

ייבוש סומסום

1800-383-383
כיום בשל "מצוקת חול" והתקן ששונה ממצא חול לשומשום רוב הפרויקטים החדשים המצא שלהם הוא שומשום שהוא בעצם חצץ שגרוס דק יש יתרונות רבים למצא זה ראשית ישראל היא מדינה שמשופעת בסלעים ובישראל ובשומרון כל כביש שנבנה הוא נותן כמויות אדירות של חומר גלם בשפע . וכנגד יש מחסור חמור בחול ים וכל כריה של חול ים גורמת נזק כבד לסביבה ובעוד שסומסום הוא "נושם" לכן רוב נזקי המים הם במצא סומסום וניתן לייבש ביבוש תת רצפתי ועי"י יבשנים לייבוש סומסום.

ייבוש רצפה לאחר הצפה

1800-383-383
לאר הצפה ברצפה יש לטפול מיידית ע"י ייבוש רצפה לאחר הצפה הפתרונות הם: יבשנים , מקרן חום,תותח סולר,מייבשי לחות ,בלאוור ,ייבוש תת רצפתי ,יבשני אוויר, סופח לחות מפזר חום תעשיתי כל אלה מכשירים שמזרזים פעולת ייבוש הרצפה לאחר הצפה. ומחזירים את שגרת החיים למסלולם במהרה ולמנוע נזקים מייותרים שעלוים להתפתח כתוצאה מהזנחה.

ייבוש מים כלואים

1800-383-383
נזק מים נגרם כתוצאה מכשל בצנרת המים מה שגורם לא פעם לרטיבות כלואה של המים בין הריצוף לבין יציקת הבטון לנו במור יש את היידע לייבש את המים הכלואים במצא החול או במצא השומשום ולכן הפיתרון נמצא במור שיקום נזקי מים. לייבוש מים כלואים צרו עוד היום קשר וניתן לכם מידע לייבוש מים כלואים במצא החול

ייבוש קירות רטובים

ייבוש קירות רטובים ע"י מכשור חדיש הפועל להורדת לחות בקירות שספגו מים בשל כשל במערכת הניקוז או כשל מערכת מים חמים או קרים או נזקי סופה כשלי איטום וכדומה אנחנו במור שיקום נזקי מים יודעים לייבש בזמן הקצר ביותר ללא המתנה של חודשים ארוכים ובכך תוך ימים ספורים ניתן להחזיר את המקום שניזוק לשגרה אנחנו בחברת מור נתאים לכם את המכשיר המתאים לייבוש קירות רטובים ע"י יבשנים, מייבש לחות, מקרן חום, סופחי לחות ועוד ציוד עזר רב שאיתו אנו עובדים בכדי לייבש קירות רטובים בזמן הקצר ביותר. פנו עוד היום לחברת מור שיקום נזקי מים ונתאים עבורכם את המכשיר הנדרש. יש אפשרות להגיע אלינו ולשכור על בסיס יומי ובכך גם לחסוך הובלה וזמן יקר והכי חשוב נזקי עובש תחב קורוזיה ועוד.

ייבוש קירות רטובים 1800-383-383

כתוב/כתבי תגובה