הסרת עובש בבית – טיפול בעובש בבית

מהו עובש, ואיך מבצעים הסרת עובש בקירות?

האם יש לכם עובש בבית? בקירות ואמבטיה?

עובש הוא שם כללי של סוג של פטריה שנדבקת לשטחים לחים ולא מוארים. פטריה חד תאית מכילה נבגים המהווים שלב במחזור החי של הפטריות ויכולות לגרום לתחלואה אצל אנשים בעלי מערכת חיסון רגישה וחלשה.

לכן בנזקי מים המקום סופג אלפי ליטרים של מים ולמבנה אחוזי לחות גבוהים מה שיוצר עובש בבית.

על מנת לבצע טיפול בעובש בקירות ובשאר הבית, הקמנו צוות מיוחד בחברתנו שפיתח מערכות יבוש ואיוד למניעת לחות במבנים שסובלים מנזקי מים.

בחברת מור שיקום נזקי מים – מומחים בתחום שיקום נזקים – יודעים לבצע טיפול בעובש בקירות הבית ובעיקר בטיפול הסרת עובש בקירות ולדאוג לייבוש מבנים.

אנו מגיעים למקום, מטפלים במטרדי העובש ומסירים אותו באופן מיידי.

טיפול בעובש: ככה זה נראה לפני/אחרי

הסרת עובש בקירות

בישראל עובש בקירות המבנים לרוב בנוי מבלוקים או ציפוי גבס, כך שחדירת לחות למבנה בשל כשלי איטום או נזקי מים במבנה או רמת לחות גבוהה עלולים לגרום למצב של עובש בקירות.

דבר שמסכן את הדיירים ועלול לגרום לתחלואה בקרב הדיירים לכן חברת מור שיקום נזקי מים למדה את הנושא לעומק ונותנת פתרונות לטיפול בעובש בבית וטיפול בעובש בקירות, ראשית ע"י ניקוי העובש בקירות בחומר שמיובא בלעדית ע"י חברת מור ונותנת פתרון מוחלט למפגע העובש באופן מיידי.

טיפול בעובש בבית – שיקום נזקי עובש בבית

ישנם לא מעט מקרים בהם בבתים קיימת נזילה ממקור שלא אותר והמים מחלחלים לאורך זמן בקירות הבית עד שהם מגיעים לנקודה שבה הם נאגרים.

בנקודה זו לרוב יתפתח עובש בבית שאת סימניו יהיה קשה מאוד לפספס, מדובר בקו ירוק – שחור שעם הזמן ילווה בריח חריף.

חשוב מאוד לשים לב לנזקי עובש בבית שכן עובש עשוי לגרום לבעיות נשימה ובעיות בריאותיות ויש לבצע טיפול בעובש בבית באופן מידי על ידי טיפול הסרת עובש מקצועי.

עובש במקלחת ובאמבטיה

אחוזי הלחות באמבטיה ובמקלחת במבנה משפיעים על היווצרות עובש שנוצר בעקבות נזקי מים.

עובש במקלחת נוצר בעקבות שטח רטוב ולרוב גם סגור וחשוך ולכן כשיש מקרה של עובש במקלחת או עובש באמבטיה מומחה מטעם חברת מור – שיקום נזקי מים, יגיע אליכם וייתן לכם פתרון למניעת העובש בשילוב של ניקוי עובש איוד ויבוש.

בנוסף צביעה בצבע מוגן עובש יש לבדוק מאחורי ארונות ורהיטים ולנקות בחומר ייעודי להסרת עובש במקלחת / אמבטיה או חומר לניקוי עובש יש אפשרות לרכוש רק חומר לניקוי עובש אך יש אפשרות שאנו ננקה את העובש ונטפל במבנה הניזוק באמצעות ציוד וחומרים מתאימים לטיפול בנזקי עובש.

כמה מילים על מור שיקום נזקים

מור שיקום נזקים היא חברה משפחתית, שהוקמה בשנת 1996 ומתמחה בשיקום נזקי אש ומים במבנים.

שירותי החברה ניתנים בכל חלקי הארץ והצלחתה במשימות שיקום קנתה לה מוניטין רב בתחום. מור שיקום נזקים – מטפלת בנזקי הצפה באופן מידי 24 שעות ביממה, ע"י שואבי ענק ואף דואגת לייבש את המקום באמצעות יבשנים ותנורים לאחר שאיבת הצפות.

עוד יכול לעניין אתכם: