עובש בבית

האם יש לכם עובש בקירות הבית?

מהו עובש?

עובש הוא שם כללי של סוג של פטריה שנדבקת לשטחים לחים ולא מוארים. פטריה חד תאית מכילה נבגים המהווים שלב במחזור החי של הפטריות ויכולות לגרום לתחלואה אצל אנשים בעלי מערכת חיסון רגישה וחלשה. לכן בנזקי מים המקום סופג אלפי ליטרים של מים ולמבנה אחוזי לחות גבוהים מה שיוצר עובש בבית.

הקמנו צוות מיוחד בחברתנו שפיתח מערכות יבוש ואיוד למניעת לחות במבנים שסובלים מנזקי מים. בחברת מור שיקום נזקי מים – מומחים בתחום שיקום נזקים – יודעים לטפל בבעיה ולדאוג לייבוש המקום. אנו מגיעים למקום, מטפלים במטרדי העובש ומסירים אותו באופן מיידי.

עובש בקירות

בישראל קירות המבנים לרוב בנוי מבלוקים או ציפוי גבס, כך שחדירת לחות למבנה בשל כשלי איטום או נזקי מים במבנה או רמת לחות גבוהה עלולים לגרום למצב של עובש בקירות. דבר שמסכן את הדיירים ועלול לגרום לתחלואה בקרב הדיירים לכן חברת מור שיקום נזקי מים למדה את הנושא לעומק ונותנת פתרונות לטיפול בעובש בקירות, ראשית ע"י ניקוי העובש בקירות בחומר שמיובא בלעדית ע"י חברת מור ונותנת פתרון מוחלט למפגע העובש באופן מיידי.

שיקום נזקי עובש בבית

ישנם לא מעט מקרים בהם בבתים קיימת נזילה ממקור שלא אותר והמים מחלחלים לאורך זמן בקירות הבית עד שהם מגיעים לנקודה שבה הם נאגרים. בנקודה זו לרוב יתפתח עובש שאת סימניו קשה לפספס.
מדובר בקם ירוק – שחור ועם הזמן ילווה בריח חריף. חשוב מאוד לשים לב לנזקי עובד בבית שכן עובש עשוי לגרום לבעיות נשימה ובעיות בריאותיות

 

עובש במקלחת ובאמבטיה

אחוזי הלחות במבנה משפיעים על העובש באמבטיה או העובש במקלחת שנוצר בעקבות נזקי מים. העובש במקלחת נוצר בעקבות שטח רטוב ולרוב גם סגור וחשוך. לכן כשיש מקרה של עובש במקלחת או עובש באמבטיה מומחה מטעם חברת מור – שיקום נזקי מים, יגיע אליכם ויתן לכם פתרון למניעת העובש בשילוב של ניקוי עובש איוד ויבוש ובנוסף צביעה בצבע מוגן עובש  יש לבדוק מאחורי ארונות ורהיטים ולנקות בחומר להסרת עובש או חומר לניקוי עובש יש אפשרות לרכוש רק חומר לניקוי עובש אך יש אפשרות שאנו ננקה את העובש ונטפל במבנה הניזוק. בציוד וחומרים מתאימים.

כמה מילים על מור שיקום נזקים

מור שיקום נזקים היא חברה משפחתית, שהוקמה בשנת 1996 ומתמחה בשיקום נזקי אש ומים במבנים. שירותי החברה ניתנים בכל חלקי הארץ והצלחתה במשימות שיקום קנתה לה מוניטין רב בתחום. מור שיקום נזקים – מטפלת בנזקי הצפה באופן מידי 24 שעות ביממה, ע"י שואבי ענק ואף דואגת לייבש את המקום באמצעות יבשנים ותנורים לאחר שאיבת הצפות.

כתוב/כתבי תגובה