שיקום נזקים לאחר שריפה – ניקוי לאחר שריפה

בארץ מתרחשות עשרות אלפי שריפות בשנה. השריפות גורמות נזק למבנים, לציוד ולתכולה, והחמור ביותר – הן גורמות לפגיעה בפעילות העסקית השוטפת. השריפה פועלת כמקור חום הרסני ויוצרת משקעים קורוזיביים בעקבות ריאקציות כימיות. לתוצרי השריפה המתפזרים לכל עבר, השפעה הרסנית על מבנים, תכולה וציוד.

"זמן שווה כסף" – עם כל שעה שחולפת הולך וגדל היקף הנזק לבניין ולתכולתו, ונגרם הפסד גדול בגין השבתת הפעילות העסקית בו ולכן כדאי מאוד לעשות ניקוי לאחר שריפה ולשקם את הנזקים שהשריפה גרמה.

ניקוי ושיקום נזקים לאחר שריפה

האש והעשן גורמים לנזקי חום, לפיח ולריח, אשר אינם מאפשרים לדיירי הבית לשהות בו. החברה מגיעה לעשות ניקוי לאחר שריפה, עוצרת ומייצבת את התפשטות הנזק על ידי נטרול מזהמים, מבצעת שיקום נזקים לאחר שריפה ומחזירה את מצב המבנה לקדמותו.

דירה לאחר שריפה                                                                                        דירה לאחר שיקום נזקים לאחר שריפה

בניינים מסחריים

האש והעשן גורמים לנזקי חום, פיח וריח במערכות החשמל, מיזוג האוויר והמעליות. אלה, משתקים את המהלך התקין של הפעילות העסקית בבניין. ניקוי נזקי השריפה עוצרת את התפשטות הנזק ומשיבה את המערכות המכאניות החיוניות לפעילות תקינה.

מבני תעשייה

האש והעשן גורמים לנזקי חום, פיח וריח ומשביתים את פעילות המפעל.

עוצרת את התפשטות הנזק, משקמת את תשתית המבנה, ויוצרת תשתית חלופית לצורך חזרה לפעילות הייצור. לחברה ניסיון עצום והצלחה מוכחת בשיקום אלפי נזקים בבתי מגורים, בנייני מסחר ומבני תעשייה.

מבנה לאחר שיקום נזקי אש

מור שיקום נזקי אש ומים מעניקה גם שירותי שיקום נזקי מים, ובהם מגוון עבודות איטום. הזנחה של נזקי רטיבות ולחות לאורך זמן, או אי מניעתם, עלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים למבנה ולציוד הנמצא בו. לעתים יש בנזקי מים בכדי לגרום למפגעים תברואתיים ובטיחותיים. כמו כן, נזקי רטיבות מחריפים עם הזמן וביכולתם לפגוע את ערכו של המבנה.

אחזקה שוטפת הולמת של האיטום תורמת, הן לשמירה על הטמפרטורה ולחיסכון בהוצאות חימום וקירור, והן להגנה מפני פגעי מזג האוויר והזמן. חברת מור שיקום נזקי אש ומים מאמינה, כי בהשקעה נמוכה יחסית, ניתן לשמור על איכות הסביבה, על תקינות מבנים ועל בריאותם של האנשים המתגוררים או עובדים בהם.

צוות החברה הינו מהמקצועיים בתחום, ומעניק מגוון פתרונות לצורכי איטום ולהתמודדות עם מפגעי מים שונים. פעילות החברה בתחום זה מגוונת ומספקת ללקוחותיה מטריית שירותים רחבה תחת קורת גג אחת:
•    זיפות וסיוד גגות ומקלטים
•    הלחמת יריעות ביט ומניות
•    יצירת שיפועים
•    ייבוש מרתפים ומקלטים ע"י יבשנים
•    שמאות פרטית לבית משפט
•    גלאי לחות (רטיבות)
•    חברת ניקיון
•    שיפוצים כלליים

ניקוי לאחר שריפה וניטרול נזקי פיח בדירה

שיפוץ מטבח לאחר נזק אש לפני ואחרי

שיקום דירה נזקי אש

כתוב/כתבי תגובה