איתור רטיבות

נזקי מים הם דבר שעלול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו. מים עלולים לגרום למגוון רחב של נזקים והטיפול בהם לאחר הנזק, חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים.

המטרה היא לא רק לאתר את מקור הנזילה, אלא גם לייבש אותה לחלוטין ולשם את הנזק, פשוט או מורכב ככל שיהיה.

לא פעם, נזקי המים נוצרים כתוצאה מנזילה שאין אנו יודעים מהיכן המקור שלה. מצב כזה מכונה איתור רטיבות או איתור נזילות סמוי.

הצנרת של המים למעשה עוברת מתחת לרצפות שלנו בבית או בבית העסק וקיימים כל מיני סימנים המעידים על כך שיש נזילה סמויה במצב פעיל.

יש נזק? אל דאגה! אנחנו כאן כדי לעזור. ניתן להשאיר פרטים או להתקשר: 052-2648703

התהליך כולל בין השאר איתור רטיבות באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים וידע מקצועי לצד שיקום נזקי מים בשלב מאוחר יותר

איתור רטיבות

איך אפשר לדעת שיש נזילה או רטיבות?

ובכן, יש כל מיני סימנים המעידים על כך שיש נזילה או רטיבות. זה יכול לקרות כתוצאה מפניה של השכן שלנו שטוען כי יש סימנים של מים על גבי התקרה שלו.

מדובר בסימן מובהק המעיד על בעיה בצנרת של הרצפות שלנו. במצב כזה הרבה פעמים יש חול רטוב מתחת לרצפות ויש לא רק לאתר את הנזילה, אלא גם לייבש אותה לחלוטין.

סימנים נוספים שיש נזילה, לאו דווקא בצנרת, אלא גם נזילה מסוג אחר כמו נזילה מהגג, נזילה בחלל רטוב או במרתף הם קילופים של הקירות והטיח, שינוי הצבע של הרצפה, הקירות, הופעה של עובש בקירות, ריח של טחב ועוד

איך תהליך איתור הרטיבות מתבצע?

לאחר שהבנתם שיש בעיה של רטיבות, מומלץ לפנות למומחה איתור רטיבות ואיתור נזילות שיגיע ויעשה שימוש בציוד טרמי מתקדם.

היום ניתן לאתר את הרטיבות בלי לבצע הרס בקירות או ברצפה.

בנוסף, מאתר הנזילות יבצע סקירה של נזקים נסתרים לצנרת המים עצמה, זאת באמצעות צילום קווי צנרת במצלמה תרמית.

השילוב בין הידע המקצועי של מאתר הנזילות לבין המידע שמתקבל מהמצלמות, מאפשר לאתר את הנזילה והרטיבות בצורה מקצועית ולהתאים את פתרון הטיפול המתאים.

בתהליך יסקור המומחה את כל נזקי המים שנוצרו.

לעתים יש צורך לשלב בתהליך תהליכים נוספים כמו בדיקת לחות תת רצפתית כדי לאמוד את הנזק, ייבוש חול, ייבוש מתחת לרצפת פרקט, ייבוש קירות רטובים, ייבוש רטיבו בתקרה, סגירה של הריצוף אחרי תיקון של מערכת האינסטלציה ועוד.  

זקוקים לשירות מקצועי של איתור רטיבות? צריכים לבצע שיקום נזקי מים? חברת מור שיקום נזקי אש ומים היא בין החברות המובילות בישראל לביצוע כל משימות השיקום.

לחברה מעבדת תיקונים מתקדמת כך שאנו מעניקים מגוון של שירותים תחת קורת גג אחת לרבות תיקון מוצרי חשמל שנפגעו מאש וממים, ניקוי, שיפוץ, שיקום של הציוד ועוד.

צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה. 

 

ערן מור מומחה בשיקום נזקים

ערן מור מומחה בשיקום נזקים

ערן מור הינו הבעלים של "מור שיקום נזקים", מומחה לשיקום נזקים ועוסק בתחום משנת 1996.

Call Now Button
WhatsApp chat