שאיבת הצפות

שאיבת הצפות ונזקי מים

מור שיקום נזקי אש ומים עוסקת כבר משנת 1966 בשאיבת הצפות.
בעבר אם הבית או העסק או המפעל היה ניזוק ממים הפתרונות היו שאיבת הצפה בלבד. כיום הטכנולוגיה התפתחה והדרישה לייבוש לאחר הצפה הולך וגדל אנשים מבינים שלא חייב להמתין חודשים רבים עד שהתייבש המקום.

צוות מיוחד בחברתנו עסק בפיתוח וייבוא של פתרונות ומכשירים לשאיבת הצפות וטיפול בנזקי ההצפה.

חשוב לזכור שמים עומדים מזיקים בדרך כלל למבנה והבעיות השכיחות ביותר שנוצרות הן:

בדרך כלל בשבועות הראשונים לא נראים נזקי המים בעקבות ההצפה לעין. רק לאחר מספר ימים מתחילים סימני הנזק הראשוניים וכאן לאחר ששאבנו את ההצפה והמקום נוקה אנו
מתחילים בבדיקות לחות למבנה ולמצא החול או הסומסום במידה ואחוזי הלחות גבוהים ישנם כמה אופציות לייבוש תת ריצפתי מבלי לפרק את
ריצוף המקום שניזוק ממים. זכרו טיפול מהיר ומקצועי בהצפה ושיקום לאחר הצפה יכול לחסוך המון כסף וזמן יקר וחזרה מהירה לשיגרה.
מור שיקום נזקים מייבשים חול, מייבשים סומסום, מייבשים בטון ומייבשים ריהוט, שטיחים וריפודים שניזוקו מהצפה כולל מערכות ייבוש ואייוד לאחר
הצפה.

במור שיקום נזקים אנו דואגים לאתר את מקור הנזק ולטפל במפגע

לאחר הטיפול צוות מיוחד עם ידע רב מתקן בחומרים פולימרים מיוחדים את נזקי ההצפה המקום עובר צביעה מחדש בחומרים אנטי בקטריאלים מיוחדים שייובאו מגרמניה.

ישנם מקומות שאנו מקימים אוהל חימום ואידוי העוזר לייבוש המקום לאחר הצפה ופעמים רבות זה קורה במרתפים מוצפים שכל הבטון רטוב ויש צורך לייבש את הבטון ואת החול הרטוב ומביאים את המקום לייבוש מוחלט.
היום הפתרונות ייעילים מהירים ונוחים ולא גורמים נזק מרובה. עוד סיבה להקמת אוהל חימום לייבוש ההצפה הוא הפרדה מוחלטת בין המקום שניזוק לבין המקום שלא ניזוק.

שאיבת הצפות – 052-2648703

לפני שאיבת הצפה וייבוש נזק בוץ

אחרי שאיבת הצפה וייבוש נזק בוץ

חברת מור נותנת שירות של השכרת ייבשנים, מסחררים ומפזרי חום תעשייתיים לייבוש מוחלט של המקום הניזוק ממים.

שאיבת מים מהרצפה

בנזקי מים כמויות המים על הרצפה אדירות ולכן אנחנו משתמשים במכונה לשאיבת מים מהרצפה ששואבת כמויות אדירות של מים מהרצפה באופן מיידי ומונעת נזקים עקיפים שנגרמים ע"י מים עומדים. לכן חברת מור שיקום נזקים פיתחה שיטה יחודית שילוב של שואבי ענק ומכונת שאיבת מים מהרצפה שמבצעת את שאיבת ההצפה באיזור שניזוק ומחזירה את המקום לשגרת החיים במהירות כמוכן דואגת ליייבש את הלחות במבנה הניזוק ע"י יבשנים ובלאורים המיוחדים לנזקי הצפות.
שאיבת מים מהרצפה 1800-383-383

שאיבת מים מפיר מעלית

פיר המעלית נמצא בד"כ במקום הנמוך במבנה לכן יש המון קריאות חירום לשאיבת מים בפיר מעלית בימים של סופות או במצבי חירום של פיצוץ בצנרת המבנה כמויות אדירות של מים חודרים לפיר המעלית ובעקבות כך לא ניתן להשתמש במעלית של המבנה וזה גורם לשיבוש השימוש במבנה והחיים במבנה הופכים להיות לא נוחים במיוחד במבנים שיש אנשים בוגרים או נכים לכן פיתחנו שיטה יחודית לשאיבת מים מפיר המעלית ע"י שואבי ענק ומכונה לאיבת מים מפיר מעלית אפשר להשתמש במשאבה טבולה וכל זאת בשיתוף אם חברת המעליות הפועלת במבנה או בשילוב של מכונות שאיבה יחודית שנמצאת בחברת מור שיקום נזקים.
שאיבת מים בפיר מעלית 1800-383-383

הצפות ביוב

מור שיקום נזקי מים מתמחה בשאיבת הצפות ביוב בבתי מגורים מפעלים ומוסדות בימינו הצפת ביוב זה דבר שבשגרה ליקוי בניה מערכות ביוב שקרסו פסולת שלא מתכלה זה רק חלק מהגורמים לנזקי הצפת הביוב . במקרים אלו לא מסתיימים רק בשאיבת ההצפה וצריך ורצוי לבצע חיטוי בחומרים מיוחדים לניקוי לאחר הצפת הביוב ולנטרל רייחות מהמקום שניזוק לחברת מור יש את הידע והניסיון הרב במקרים אלו ולכן אנו גם מבצעים חיטוי וניטרול ע"י חברת בת "מור הדברות וחיטוי" הפועלת באישור המשרד להגנת הסביבה רישיון 1421 ובכך מביאים לתוצאה מושלמת שהמקום חזר לפעילות לאחר טיפול יסודי ומקיף . בנוסף צוות החברה דואגים לייבש את המקום ע"י ציוד ייבוש מתאים כגון יבשנים, סופחי לחות להשכרה על בסיס יומי . ובמקרה של הצפה או הצפת ביוב אנחנו פה בשבילכם נדאג לשאיבת ההצפה ולטיפול יסודי.
הצפות ביוב 1800-383-383

שאיבת מים משטיח

משרדים רבים במדינת ישראל מרוצפים בשטיחים מקיר לקיר בד"כ משרדים אך יש גם בתים שמרוצפים בשטיחים בכל יום יש עשרות הצפות בשטיחים במשרדים בבתי מגורים אם זאת יש נזקי מים רבים שהציפו שטיחים ולכן יש לטפל באופן מיידי ומקצועי ע"י חברת מור שיקום נזקי מים באמצעות מכונה לשאיבת מים משטיח ושואב תעשיתי מקצועי לכן חברת מור שיקום נזקים פיתחה שיטה יחודית לשאיבת מים משטחים ודואגת לשאיבת ההצפה , ניקוי השטיח ,ולאחר מכן ייבוש הצפה ע״י תנורים ,בלאורים ויבשני אוויר להשכרה לאחר הצפות שטיחים. בהחלט צריך טיפל מקצועי  שכן אם לא נטפל כראוי במקום הניזוק עלול להתפתח עובש ותחב שיגרום להשבתת המקום הניזוק.
שאיבת מים משטיח 1800-383-383

שאיבת מים

בארץ ובעולם יש אלפי הצפות מים אם מנזקי טבע או מנזקי בניה או רשלנות או עיפות החומר בתים מבני תעשיה מוצפים באופן קבוע ובדרך כלל הצפות אלו מביאות איתם כמויות אדירות של מים שלא ניתן לנגב או ליבש לבד או באופן טבעי במקרים כאלו יש לטפל בשאיבת המים בצורה מקצועית ויעילה כל דקה חשובה ואסור לאבד זמן זיכרו יש נזקים שאם טיפלו בזמן הנזק הפיך וניתן לשקם במהירות . חברת מור רכשה לאחרונה ציוד חדיש ומתקדם לשאיבת מים לאחר הצפה החל משאיבת ליטרים בודדים של מים ועד לשאיבת אלפי קוב של מים אנחנו נתאים את מכונת שאיבת המים למקום שניזוק מהצפה ונדאג לייבש את המקום באמצאות ייבוש תת רצפתי ללא הוצאת ריצוף וללא הרמת ריצוף נדאג לייבש את מצא החול או את מצא השומשום. ונביא אותו לרמת התקן הישראלי.
שאיבת מים 1800-383-383

שאיבת מים מהצפה

שאיבת מים מהצפה בבית ובעסק הסערה הגיעה ואתם מוצפים אנחנו במוקד מור שיקום נזקי מים ניתן לכם מענה מיידי 6 ימים בשבוע לשאיבת המים מהצפה בצורה יעילה ובשיתוף אם כל חברות הביטוח אנחנו בחלט נחזיר אתכם לשגרה ובכך תרוויחו נזקים עקיפים למבנה באמצעות מכונת שאיבת הצפות. נגיע ברכב חירום שיש בו את כל הציוד הנדרש לצורך שאיבת הצפה ונטפל במקום הניזוק על הצד הטוב ביותר. ובנוסף אנו מייבשים את המקום באמצעות מייבשי לחות להשכרה
שאיבת מים מהצפה 1800-383-383

לפרטים נוספים על שיקום נזקי רטיבות – לחץ כאן!

כתוב/כתבי תגובה