שאיבת הצפות: מה זה שאיבת הצפה ואיך זה עובד?

שאיבת הצפות ונזקי מים – איך זה עובד?מור שיקום שאיבת הצפות, נזקי אש ומים עוסקת כבר משנת 1996 בשירותי ביובית ושאיבת הצפות.

בעבר אם הבית או העסק או המפעל היה ניזוק ממים הפתרונות היו שאיבת הצפה בלבד.

כיום טכנולוגיית שאיבת הצפות התפתחה והדרישה לייבוש לאחר הצפה / שאיבת הצפות הולך וגדל אנשים מבינים שלא חייב להמתין חודשים רבים עד שהתייבש המקום.

צוות מיוחד בחברתנו עסק בפיתוח וייבוא של פתרונות ומכשירים לצורך שאיבת הצפות וטיפול בנזקי ההצפה.

יש נזק? אל דאגה! אנחנו כאן כדי לעזור. ניתן להשאיר פרטים או להתקשר: 052-2648703

לבצע שאיבת הצפות
שאיבת הצפה

חשוב לזכור שמים עומדים מזיקים בדרך כלל למבנה והבעיות השכיחות ביותר שנוצרות הן:

בדרך כלל בשבועות הראשונים לא נראים נזקי המים בעקבות ההצפה לעין וייתכן שבוחרים לא לבצע שאיבת הצפות.

רק לאחר מספר ימים מתחילים סימני הנזק הראשוניים וכאן לאחר ששאבנו את ההצפה והמקום נוקה אנו מתחילים בבדיקות לחות למבנה ולמצע החול או הסומסום במידה ואחוזי הלחות גבוהים ישנם כמה אופציות לייבוש תת ריצפתי מבלי לפרק את ריצוף המקום שניזוק ממים.

אז מה עושים?!

זכרו שאיבת הצפה מהירה ומקצועית ושיקום לאחר הצפה יכול לחסוך המון כסף וזמן יקר וחזרה מהירה לשגרה.

שאיבת הצפות במור נזקים הוא תהליך שבו מייבשים חול, מייבשים סומסום, מייבשים בטון ומייבשים ריהוט, שטיחים וריפודים שניזוקו מהצפה כולל מערכות ייבוש ואיוד לאחר הצפה.

במור שיקום נזקים אנו מבצעים שאיבת הצפות ודואגים לאתר את מקור הנזק ולטפל במפגע

לאחר ביצוע שאיבת הצפות, צוות מיוחד עם ידע רב מתקן בחומרים פולימרים מיוחדים את נזקי ההצפה המקום עובר צביעה מחדש בחומרים אנטי בקטריאליים מיוחדים שייובאו מגרמניה.

ישנם מקומות שאנו מקימים אוהל חימום ואידוי העוזר לייבוש המקום לאחר הצפה ופעמים רבות זה קורה במרתפים מוצפים שכל הבטון רטוב ויש צורך לייבש את הבטון ואת החול הרטוב ומביאים את המקום לייבוש מוחלט.

היום הפתרונות לצרכי שאיבת הצפה יעילים מהירים ונוחים ולא גורמים נזק מרובה.

עוד סיבה להקמת אוהל חימום לייבוש ההצפה הוא הפרדה מוחלטת בין המקום שניזוק לבין המקום שלא ניזוק.

שאיבת הצפות במור שיקום נזקים – 052-2648703

לפני שאיבת הצפה וייבוש נזק בוץ

אחרי שאיבת הצפה וייבוש נזק בוץ

חברת מור נותנת שירות של השכרת ייבשנים, מסחררים ומפזרי חום תעשייתיים לייבוש מוחלט של המקום הניזוק ממים.

שאיבת מים מהרצפה

בנזקי מים כמויות המים על הרצפה אדירות ולכן אנחנו משתמשים במכונה לשאיבת מים מהרצפה ששואבת כמויות אדירות של מים מהרצפה באופן מיידי ומונעת נזקים עקיפים שנגרמים ע"י מים עומדים.

לכן חברת מור שיקום נזקים פיתחה שיטה ייחודית שילוב של שואבי ענק ומכונה ששואבת מים מהרצפה שמבצעת את שאיבת ההצפה באזור שניזוק ומחזירה את המקום לשגרת החיים במהירות כמוכן דואגת לייבש את הלחות במבנה הניזוק ע"י יבשנים ובלאורים המיוחדים לנזקי הצפות.

לשאיבת הצפות במור נזקים צלצלו 1800-383-383 

איך לשאוב מים מפיר מעלית?

פיר המעלית נמצא בד"כ במקום הנמוך במבנה לכן יש המון קריאות חירום לשאוב מים בפיר מעלית בימים של סופות או במצבי חירום של פיצוץ בצנרת המבנה כמויות אדירות של מים חודרים לפיר המעלית ובעקבות כך לא ניתן להשתמש במעלית של המבנה וזה גורם לשיבוש השימוש במבנה והחיים במבנה הופכים להיות לא נוחים במיוחד במבנים שיש אנשים בוגרים או נכים.

לכן פיתחנו שיטה ייחודית בה ניתן לשאוב מים מפיר המעלית ע"י שואבי ענק ומכונה לאיבת מים מפיר מעלית אפשר להשתמש במשאבה טבולה וכל זאת בשיתוף אם חברת המעליות הפועלת במבנה או בשילוב של מכונות שאיבה ייחודית של הצפות שנמצאת בחברת מור שיקום נזקים.

שאיבת הצפה

זקוקים לשאוב מים מפיר מעלית? צלצלו 1800-383-383

הצפות ביוב

מור שיקום נזקי מים מתמחה בשאיבת הצפות ביוב בבתי מגורים מפעלים ומוסדות בימינו הצפת ביוב זה דבר שבשגרה ליקוי בניה מערכות ביוב שקרסו פסולת שלא מתכלה זה רק חלק מהגורמים לנזקי הצפת הביוב .

במקרים אלו לא מסתיימים רק בשאיבת ההצפה וצריך ורצוי לבצע חיטוי בחומרים מיוחדים לניקוי לאחר הצפת הביוב ולנטרל ריחות מהמקום שניזוק.

לחברת מור יש את הידע והניסיון הרב במקרים אלו ולכן אנו גם מבצעים חיטוי ונטרול ע"י חברת בת "מור הדברות וחיטוי" הפועלת באישור המשרד להגנת הסביבה רישיון 1421 ובכך מביאים לתוצאה מושלמת שהמקום חזר לפעילות לאחר טיפול יסודי ומקיף.

בנוסף צוות החברה דואגים לייבש את המקום ע"י ציוד ייבוש מתאים כגון יבשנים, סופחי לחות להשכרה על בסיס יומי ובמקרה של הצפה או הצפת ביוב אנחנו פה בשבילכם נדאג לשאיבת ההצפה ולטיפול יסודי.

הצפות ביוב 1800-383-383

איך שואבים מים משטיח?

משרדים רבים במדינת ישראל מרוצפים בשטיחים מקיר לקיר בד"כ משרדים אך יש גם בתים שמרוצפים בשטיחים בכל יום יש עשרות הצפות בשטיחים במשרדים בבתי מגורים אם זאת יש נזקי מים רבים שהציפו שטיחים ולכן יש לטפל באופן מיידי ומקצועי ע"י חברת מור שיקום נזקי מים.

באמצעות מכונה ששואבת מים משטיח ושואב תעשייתי מקצועי לכן חברת מור שיקום נזקים פיתחה שיטה ייחודית לשאוב מים משטיחים ודואגת לשאיבת ההצפה, ניקוי השטיח ,ולאחר מכן ייבוש הצפה ע״י תנורים, בלאורים ויבשני אוויר להשכרה לאחר הצפות שטיחים.

בהחלט צריך טיפל מקצועי של שאיבת הצפה שכן אם לא נטפל כראוי במקום הניזוק עלול להתפתח עובש ותחב שיגרום להשבתת המקום הניזוק.

זקוקים לשאוב מים משטיח? צלצלו  1800-383-383

איך לשאוב מים?

בארץ ובעולם יש אלפי הצפות מים אם מנזקי טבע או מנזקי בניה או רשלנות או עייפות החומר.

בתים מבני תעשיה מוצפים באופן קבוע ובדרך כלל הצפות אלו מביאות איתם כמויות אדירות של מים שלא ניתן לנגב או ליבש לבד או באופן טבעי במקרים כאלו יש לטפל בשאיבה של הצפות המים בצורה מקצועית ויעילה כל דקה חשובה ואסור לאבד זמן.

יש נזקים שאם טיפלו בזמן, הנזק הפיך וניתן לשקם במהירות.

חברת מור רכשה לאחרונה ציוד חדיש ומתקדם ששואב מים לאחר הצפה החל משאיבת ליטרים בודדים של מים ועד לשאיבת אלפי קוב של מים אנחנו נתאים את מכונת שאיבת המים למקום שניזוק מהצפה ונדאג לייבש את המקום באמצעות ייבוש תת רצפתי ללא הוצאת ריצוף וללא הרמת ריצוף נדאג לייבש את מצא החול או את מצא השומשום. ונביא אותו לרמת התקן הישראלי.

אצלנו שואבים מים! צלצלו 1800-383-383

שאיבת הצפה בבית ובעסק

הסערה הגיעה ואתם מוצפים אנחנו במוקד מור שיקום נזקי מים ניתן לכם מענה מיידי 6 ימים בשבוע לשאיבת המים מהצפה בצורה יעילה ובשיתוף אם כל חברות הביטוח אנחנו בחלט נחזיר אתכם לשגרה ובכך תרוויחו נזקים עקיפים למבנה באמצעות מכונת שאיבת הצפות.

נגיע ברכב חירום שיש בו את כל הציוד הנדרש לצורך שאיבת הצפה ונטפל במקום הניזוק על הצד הטוב ביותר. ובנוסף אנו מייבשים את המקום באמצעות מייבשי לחות להשכרה

לשירותי שאיבת הצפה צלצלו 1800-383-383

איך לשאוב מים ממרתף?

במקרים רבים אנו מקבלים פניות לשאיבת מים ממרתף שנמצא לרוב במקום הנמוך ביותר במבנה הניזוק כל זאת בנוסף לכשלי איטום נזקי טבע ונזקי צנרת המרתף הוא בעצם המקום שמזמין לעצמו "צרות" [נזקי מים].

ראשית יש לאתר את מוקד הנזילה ולאחר מכן לטפל בנזק ולהתאים את השיטה היעילה ביותר לעצור את הנזק ולהתחיל בשיקומו ע"י שאיבת המרתף ייבוש המרתף ושיקום המבנה בנוסף נדאג לנקות את העובש בחומר ייחודי ובלעדי ונדאג לניקוי וסחרור האוויר  פעולה שתתבצע ע"י חברת מור ע"פ ידע שנרכש במשך 22 שנות ניסיון.

אם יש לכם הצפה במרתף, צלצלו – 1800-383-383

טיפול בהצפות מים

חברת מור מטפלת בהצפות מים עוד מראשית דרכה ועד היום אנו מפתחים שיטות ודרכים לטפל בהצפות מים  החל מהשאיבה הראשונית ועד לייבוש מלא יש לנו את הציוד הנדרש לטפל בכל סוג של הצפת מים או ביוב או מי גשמים.

לאחרונה ייבאנו ציוד לטיפול בהצפות מגרמניה מהמתקדמים בתחום נזקי המים ושיקום מבנים וכל זאת ליעל לזרז את תהליכי הייבוש והשאיבה.

נשמח לתת מענה לכל שאלה שיש לכם בנושא טיפול בהצפת מים ושאיבת הצפות במור נזקים

טיפול בהצפות מים 1800-383-383

חברה לשאיבת הצפות במור נזקים

הגעתם למקום הנכון יש לכם מים אנחנו נשאב אותם נייבש אותם ונדאג לשיקום המבנה יש אפשרות להשכיר מכונות וציוד לשאיבה בשיטת עשה זאת בעצמך…

ויש אפשרות שאנחנו נעשה את זה וניתן לכם יעוץ כיצד לשקם את המנה שניזוק וכל זאת במחיר שיקבע מראש ובמחיר הוגן שיחסוך לכם נזקים עקיפים למבנה באם נתקלתם בתקלה ותזדקקו לחברה לשאיבת הצפות

נעמוד לרשותכם 24/6 [שומרי שבת] חברה לשאיבת הצפות  1800-383-383

לפרטים נוספים על שיקום נזקי רטיבות – לחץ כאן!

Call Now Button
WhatsApp chat