המרתף מוצף? כך תצילו את המצב

מור שיקום נזקי מים ואש

מרתף מוצף הוא תופעה מוכרת מאוד בחורף הישראלי, כאשר היא אופיינית בעיקר לבניינים ישנים שתוכננו עם מערכות ניקוז לא מספיק טובות, אך היא עלולה לקרות בהחלט גם בבניינים חדשים יחסית ולכן חשוב להכיר את התופעה וכן את דרכי הטיפול למטרת ייבוש תת רצפתי.

המרתף הוא חלק חשוב מאוד מהבית, בין אם זה בית פרטי ובין אם זה בית משותף, שכן במצב בטחוני רעוע אנו עלולים למצוא את עצמנו משתמשים בו לא מעט, כמו שקרה כבר לא פעם אחת ולא פעמיים בהיסטוריה של מדינת ישראל.

לכן, חשוב מאוד להכין את המרתף שלכם בצורה נכונה, אך חשוב מכך הוא לבדוק את המרתף באמצעות בדיקות תקופתיות ולא להשאיר אותו נעול לאורך שנים ולבסוף, כשנצטרך אותו, נגלה שהוא מוצף לגמרי ולא ראוי לשימוש.

בניינים רבים פתחו את המרתף שלהם אחרי זמן רב שהוא היה נעול רק כדי לגלות שהוא מוצף לגמרי, עם טחב ועובש, כאשר הדבר בעיקר נפוץ בחודשי החורף אחרי גשמים.

יש נזק? אל דאגה! אנחנו כאן כדי לעזור. ניתן להשאיר פרטים או להתקשר: 052-2648703

מה עלינו לעשות במידה ומצאנו מרתף מוצף?

הדבר שהכי נכון לעשות במקרה בו מצאתם את המרתף שלכם מוצף במקרה או במסגרת ביקרות שגרתית אותה אתם עורכים, הוא דבר ראשון להזעיק חברה שמתמחה בתחום שיקום נזקי הצפות, ומתמחה בשאיבת מים מהמרתף!

במידה ומדובר במצב של שטפון מוחלט שמגיע לגבהים גבוהים מאוד, רצוי מאוד גם להזעיק את מכבי האש בכדי שיבדקו אם ישנם אנשים שלכודים בהצפה וזקוקים לחילוץ.

החברה לשיקום מבנים לאחר שטפון תגיע אליכם בהקדם האפשרי והדבר הראשון שהיא תעשה הוא ניתוק של החשמל, שכן זהו צעד קריטי והם יבצעו אותו על מנת שלא תגרום להתחשמלות ולמוות.

לאחר מכן, האתגר המרכזי הוא שאיבה של המים, שכן במידה ומדובר במים שהתנקזו אל תוך המרתף שלכם במידה ולא נשאב אותם בהקדם, הם עלולים לגרום לנזק תברואתי כבד למרתף שלכם. לכן יש להשתמש בכל הכלים והשירותים האפשריים לשאיבת המים כמו סופח לחות, השכרת מייבש לחות ועוד כלים שיש ברשות החברה.

מה עלינו לעשות בכדי לשמור על המרתף שלנו?

בכדי לא למצוא מרתף מוצף ואז למצוא את עצמנו במצב בו אנו צריכים לדאוג לבקרת נזקים והשמשה מחדש של המרתף, אנו יכולים לבצע מספר פעולות בכדי למנוע מצבים כאלה.

קודם כל, דאגו לאיטום מיטבי במרתף שלכם ואם מתגלה בעיית איטום לא להזניח אותה ולפתור אותה באופן מיידי.

מעבר לכך, ערכו ביקורות במרתף שלכם במידה ואתם גרים בבניין משותף, שכן לא תמיד גשם אחד גורם להצפה אלא הזנחה לאורך כל השנה.

אנחנו בחברת מור שיקום נזקים מתמחים בשיקום של מרתפים לאחר הצפות, כאשר, אנו דואגים לשאיבת מים מהמרתף באמצעות סופח לחות ולאחר מכן בפעולות השיקום השונות.

צברנו ניסיון רב בתחום ונשמח לסייע לכם במהירות וביעילות להשמיש מחדש את המרתף שלכם.

עוד יכול לעניין אתכם: יבשנים להשכרה

פוסטים נוספים

ייבוש תת רצפתי בתל אביב

אם אתם מחפשים שירות של ייבוש תת רצפתי – הגעם למקום הנכון. לפני הכל – מה זה ייבוש תת רצפתי? היסודות של ייבוש תת רצפתי