כך תישמרו מפני הצפות בחדרי אמבטיה

שיקום נזקי הצפות

חדר אמבטיה מעוצב נראה נפלא כל עוד הוא מתפקד כהלכה, ולכן חשובה התחזוקה שלו כדי למנוע מהצפה לא צפויה לחייב אתכם להזמין שרברב שישבור מרצפות.

יש שורה של פעולות חיוניות בתחזוקה השוטפת והיומית כדי לשמור על המצב התקין של חדר האמבטיה שלכם.

כל סתימה שגורמת להצפה בו עלולה להביא למצב של נזק הפיך או בלתי הפיך, תלוי ברמת ההזנחה שלכם, וייאלץ אותנו לבצע שיקום נזקי מים.

השמירה על פתחי הניקוז של חדר האמבטיה תלויה בכם במידה רבה והיא לא קשה.

יש נזק? אל דאגה! אנחנו כאן כדי לעזור. התקשרו עכשיו: 052-2648703

כל מה שיש לעשות מפורט לפניכם, בתוספת אזהרה לשים לב לכל סימן של פעילות לא תקינה כמו האטה בזרימה והצטברות מים בקרקעית.

כיצד לשמור מפני הצפה?

  • איטום נכון מההתחלה – האיטום נעשה בזמן הבנייה או השיפוצים וחשוב שאיש מקצוע יעשה זאת כאשר עובדים נכון עם החומרים גם מורחים במידה הנכונה ולא גורמים לסתימה בגלל הצטברות של חומר איטום בצנרת או במקומות הלא נכונים. בין אם זו רובה או חומר אקרילי או חומר אחר, ודאו שהאיטום נעשה נכון ולא הצטבר באחד מפיתולי הצנרת ובכך גרם להצפה.
  • כל האטה פירושה התחלת בעיה – האטה בזרימה פירושה שחור הניקוז אינו נקי ואינו חופשי למעבר הנוזלים. המים מצטברים במקלחת או באמבטיה ובמקרה הטוב או בתחילת הסתימה הם פשוט זורמים לאטם ומתנקזים.ברוב המקרים זה גם מה שמטעה אתכם לחשוב שהכל בסדר ואולי פשוט השתמשתם ביותר מדי מים ולכן הם לא זורמים בקצב הרגיל.אבל האטה בזרימה פירושה התחלה של סתימה ויש לבדוק כבר עתה מה קורה כדי למנוע סתימה מוחלטת.
  • סינון בניקוז – הנחת רשת סינון בפתח הניקוז של הכיור מונעת מחומרים ביולוגיים לזרום לתוכו ולהצטבר.
    זה קורה בעיקר משום שיש שומני גוף ושומנים שיש בתמרוקים שבהם אנחנו משתמשים והם יוצרים את הפקק הדביק שמתקשה להשתחרר ולזרום הלאה.אל תתנו לזה לקרות. פשוט נקו כל הזמן את המסננת או את פתח הניקוז כדי שלא תצטרכו להגיע למצב הרבה יותר מרתיע ולא נעים כאשר תצטרכו להשתמש בשירותי שרברב או לפתוח סתימה גדולה יותר בעצמכם.
  • חומרים פותחי סתימות – יש חומרים נהדרים לשיפור הניקוז כל הזמן ויש חומרים שעוזרים לכם לנקות בצורה שוטפת את הצנרת. זה יכול להיות חומר אקולוגי שעובד בצורה ביולוגית וזה יכול להיות חומר כימי שעושה את זה יותר בחריפות.מה שבטוח, היזהרו מחומרים חריפים מדי כדי שלא ייגרם נזק לצנרת יותר מדי, ואז הבעיה תהיה כיצד להחליף אותה לגמרי ולשבור מרצפות ואריחים.

חשוב לציין כי גם תחזוקה גבוהה שוטפת לא יכולה למנוע התיישנות ובלאי טבעי.

לכן אם אתם לא מרוצים ממראה חדר האמבטיה שלכם, במקום לקנות חדר אמבטיה חדש אתם יכולים לחדש את הקיים בעלות נמוכה יותר, מבלי להתפשר על הנראות האסתטית.

לפרטים נוספים בקרו באתר מלך האמבטיות.

אולי יעניין אתכם גם:

פוסטים נוספים

ייבוש תת רצפתי בתל אביב

אם אתם מחפשים שירות של ייבוש תת רצפתי – הגעם למקום הנכון. לפני הכל – מה זה ייבוש תת רצפתי? היסודות של ייבוש תת רצפתי