השכרת סופחי לחות

השכרת סופח לחות

הקרוי גם בשמות קולט לחות – מייבש לחות – יבשן לחות

סופח לחות מקצועי לעבודה מאומצת וטיפול וייבוש חללים, ייבוש תת רצפתי, ייבוש קירות, ייבוש מבנים שעברו נזקי מים סופח לחות של חברת מור מסוגלים לייבש שטיחים שעברו הצפה ומסוגלים לשאוב עשרות עד מאות ליטרים ביום.

מייבשי לחות (יבשנים) – לייבוש הלחות ושיקום המבנה 

מייבשי לחות או בשמם השני יבשנים של חברת מור שיקום נזקים נועדו לטפל במגוון נזקים, כולל ייבוש תת רצפתי, ייבוש שטיחים וייבוש קירות המבנה. מייבש לחות כשמו כן הוא מייבש את הלחות ומונע בכך נזקים נוספים למבנה ולתכולה. אנו במור שיקום נזקים מתחייבים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר תוך עמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. כל זאת כדי להבטיח שהלקוחות יוכלו לחזור לשגרת החיים במהירות ובשלווה לאחר תקרית נזקי מים כגון הצפה שנגרמה ממשקעים רבים, פיצוץ בצנרת ועוד. 

מה השימוש של סופחי לחות

סופחי לחות יעילים מאוד גם במקומות בהם הלחות גורמת לעובש בקירות ובכך לייבש את כל חלקי המבנה חברת מור יודעת להתאים עבורכם את המכשיר המתאים בהתאם לחלל המבנה הניזוק ובכך להחזיר אתכם לשגרת החיים במהרה.

סופח לחות לטיפול במבנים לאחר נזק מים הצפות ונזקי טבע מוריד את הלחות באזור הפגוע ומייבש לחות באזור שבו הוא מוצף.

השכרת מייבש לחות

אם אתם מחפשים מייבש לחות להשכרה, תוכלו למצוא אתו אצלנו. אנו שמחים להציע לכם מבחר מייבשי לחות שיסייעו לכם בשיקום נזקי הדירה. 

סופחי לחות להשכרה על בסיס יומי חודשי שנתי לפי בחירה ולפי פרויקט נתאים את הסופח למקום שניזוק, הסופח ייבש את הלחות וימנע נזקים נוספים למבנה ולתכולה.

יש לכם שאלות נוספות בנוגע להשכרת סופח לחות? חברת מור מספקת מידע ויעוץ לכל דורש וזאת ללא עלות נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

 

אם התעניינתם בהשכרת סופחי לחות, עוד יכול לעניין אתכם: