ציוד שיקום לנזקי שריפה

לאחר שריפה בבית פרטי, דירה או בניין משרדים בדרך כלל יש הרבה מאוד עבודה סביב נושא השיקום של המבנה כאשר ישנן כמה פעולות שיש לבצע כשחלק מהן מיידיות לאחר כיבוי השריפה וחלק מהן נמשכות מספר ימים לאחר השריפה.

חשוב להבין כי קיימים נזקים רבים לאחר כיבוי השריפה למבנה בין אם מדובר על נזקים קוסמטיים, נזקים מבניים ונזקים של התשתית כמו למשל תשתיות החשמל וכדומה.

העשן למשל הוא אחת הבעיות היותר קשות שכן הוא נשאב לתוך מערכות מיזוג האוויר, למעליות ונשאר זמן רב בחדרים השונים של המבנה.

אי תיקון של כל אותם נזקים עלולים לגרום לנזקים תברואתיים ואף לנזקים מבניים בלתי הפיכים כאשר את כל הפעולות של החזרת המבנה לתקינותו ערב השריפה צריכה לבצע חברה שמתמחה בשיקום נזקי שריפות

יש נזק? אל דאגה! אנחנו כאן כדי לעזור. ניתן להשאיר פרטים או להתקשר: 052-2648703

כיצד נבחר חברה לשיקום נזקי שריפות?

בכדי לבחור חברה לשיקום נזקים שתשקם את המבנה שלנו לאחר השריפה חשוב מאוד לבחון כמה דברים מרכזיים.

קודם כל עלינו לבחון אם לאותה חברה יש ציוד שיקום לנזקי שריפה, שכן ייתכן ואם מדובר בשריפה רצינית שיהיה צורך בציוד מכאני בכדי לשקם את המבנה להחזיר אותו לפעילות סדירה בהקדם האפשרי.

לאחר שבחנו את נושא הציוד חשוב מאוד לבדוק מה הנסיון הרלוונטי של אותה חברה בתחום שיקום הנזקי שריפות, שכן לעיתים לחברות אין ניסיון וחשוב מאוד לבחור בחברה עם נסיון בתחום בכדי שתוכלו לחזור במהרה לגור בדירה שלכם בצורה בטוחה או לחזור לפעילות עסקית תקינה במשרדים שלכם.

הדבר האחרון שיש לבחון הוא מי הם אנשי המקצוע שפועלים מטעם החברה במהלך מלאכת השיקום במבנה שלנו שכן יש צורך שלחברה שמבצעת את עבודת השיקום יהיו מהנדסים שמתמחים בנושא השיקום לאחר שריפות ויודעים בדיוק מה עליהם לבדוק.

בנוסף, חשוב שיהיו חשמלאים שיבדקו את כלל מערכות החשמל במבנה ואת תקינותם, אנשי מיזוג אוויר שיצבעו ביקורת על המערכת שאין בה עשן ועוד

ציוד שיקום לנזקי שריפה

ניקיון לאחר השריפה 

לאחר שהסתיימה לה כל מלאכת השיקום יש לשים דגש על תהליך הניקיון במבנה כדי שהדיירים יוכלו לחזור לביתם או את העובדים שלנו למשרד.

על הנקיון להיות יסודי מאוד שכן הוא החולייה האחרונה בשרשרת השיקום ומטרתו לוודא כי לא נשאר שום זכר לשריפה.

במהלך הניקוי ינוקו כלל הקירות, הרצפה וכל מקום שהשאיר עדות לשריפה

אנחנו בחברת מור שיקום נזקים מתמחים בתחום של שיקום נזקי אש ומים כבר שנים רבות.

ברשותנו ציוד שיקום לנזקי שריפה מהמתקדמים בעולם שכולל מגוון רב של מכשירים שכל מטרתם היא להחזיר את המבנה שלכם לתפקוד מלא במהירות האפשרית וכדי שתחזרו אליו ללא שום זכר או עדות לשריפה שקרתה.

אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם שירות שיקום מנזקי שריפות למבנה שלכם בעת הצורך.

ערן מור מומחה בשיקום נזקים

ערן מור מומחה בשיקום נזקים

ערן מור הינו הבעלים של "מור שיקום נזקים", מומחה לשיקום נזקים ועוסק בתחום משנת 1996.

Call Now Button
WhatsApp chat