ציוד שיקום לנזקי הצפות ומים

כאשר אנו סובלים מהצפה בבית או במשרד שלנו כתוצאה מכשל בביוב, כשל בהפעלה בטעות של מערכת הספרינקלרים, שטפונות כתוצאה מפגעי מזג האוויר וכדומה, אנו צריכים לטפל בהצפה ובהשלכות שלה על המבנה.

ברוב המקרים בעת הצפה רצינית לא נצליח לבצע גריפה של המים החוצה מהמבנה גם כי לעיתים מערכת הביוב בעצמה מוצפת או לאור העובדה שיש פשוט יותר מידי מים שלא ניתן לגרוף ולכן יש להשתמש בציוד שיקום לנזקי הצפות ומים.

חלק מאותו ציוד אחראי לשאוב את המים כאשר חלק אחר עוזר לנו בייבוש המבנה, הקירות ועוד. 

אילו בעיות גורמות הצפות מים?

הצפות של מים כתוצאה מכל אחת מן הבעיות שהזכרנו קודם לכן עלולות לגרום ללא מעט בעיות כאשר הבעיה המרכזית היא כמובן הצטברות של מים ושטפון שמזיק לרצפה במקרה של רצפת פרקט מעץ, מזיק לרהיטים ועוד.

יש נזק? אל דאגה! אנחנו כאן כדי לעזור. ניתן להשאיר פרטים או להתקשר: 052-2648703

מעבר לכך כתוצאה מהשיטפון עלולים להצטבר לחות ועובש על קירות המבנה שיכולים להוות מפגע תברואתי מיד לאחר השיטפון.

לעיתים, במידה והאיטום של הרצפה אינו תקין המים עלולים לחלחל ולגרום להצפה מתחת לרצפה או לגרום לנזילה והצטברות של מים ועובש בתקרה של הקומה מתחת.

לאור כל אותן בעיות שעלולות להיווצר, מומלץ לקרוא לחברה שעוסקת בשיקום נזקי מים בהקדם האפשרי לאחר שזיהינו את ההצפה.

 אנחנו בחברת מור שיקום נזקים מתמחים בשיקום מבנים לאחר הצפות כאשר אנו מגיעים אל המבנה עם ציוד שיקום לנזקי הצפות ומים היות ואנו מאמינים כי השיקום של המבנה יהיה יעיל יותר במידה ונשתמש בציוד טכנולוגי מהשורה הראשונה

ציוד שיקום לנזקי הצפות ומים
ציוד שיקום לנזקי הצפות ומים

באיזה ציוד שיקום לנזקי הצפות ומים נשתמש בעת שיקום המבנה?

הציוד בו נשתמש בעת שיקום המבנה מנזקי המים נחשב לחוד החנית בכל הקשור להתמודדות עם נזקי הצפות, כאשר קודם כל נשתמש במשאבות תעשייתיות לשאיבת כלל המים החוצה מן המבנה.

אין ספק שבעת ההצפה זהו הדבר החשוב ביותר וכך אנו מונעים למעשה את החלחול של המים לקירות ומבעד לרצפה, וכמובן את ההצטברות של הלחות על הקירות שעלול לגרום נזק נוסף בהמשך.

מכשור נוסף שעימו נגיע לזירת ההצפה הוא מכשיר ייבוש תעשייתי שתפקידו למעשה לסייע במלאכת הייבוש ולדאוג שכל הקירות במבנה יהיו יבשים לגמרי.

כמו כן נגיע לזירת השיטפון גם עם מכשיר שסופח לחות כאשר כאן המטרה של המכשיר היא לגרום לכך שלא תצטבר רטיבות על הקיר שבשלב מאוחר יותר עלולה לגרום לעובש ולהיווצרות של פטריות, דבר שגורר נזק תברואתי לכל היושבים במבנה על ידי נשימת הפרטיות של העובש

חברת מור שיקום נזקים תדאג להגיע לכל מקום בו היה שיטפון עם כלל הציוד הרלוונטי שיעזור לכם להשמיש את המבנה במהירות האפשרית ביחד עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שמתמחים בשיקום מבנים לאחר הצפות – צרו קשר

עוד יכול לעניין אתכם:

ערן מור מומחה בשיקום נזקים

ערן מור מומחה בשיקום נזקים

ערן מור הינו הבעלים של "מור שיקום נזקים", מומחה לשיקום נזקים ועוסק בתחום משנת 1996.

Call Now Button
WhatsApp chat