טיפים לטיפול בעובש בקירות

עובש בקירות הבית הוא תופעה בעייתית מאד. מעבר לצד האסתטי שבו רואים קירות עם נקודות שחורות ופטריות שמתחילות לבצבץ פה ושם, מדובר במפגע בריאותי משמעותי.

ההשלכות שלו עלולות להכביד על מערכת הנשימה ואם מדובר במי ביוב שגורמים לעובש זה, ההשלכות הן על מערכת העיכול ועל העור של בני הבית.

טיפול מהיר בגורם לתופעת העובש

לאור כל זאת קו בחשיבה הוא לטפל בעובש מהר ככל האפשר ברגע שרואים זאת. בשלב הראשון יש לטפל בבעיה שגורמת להגעת העובש.

בוחנים כמה אפשרויות כמו איטום של הגג במידת הצורך, או תיקון הצנרת בתוך הבית, אם קיימת דליפה של מים מאחד מהם.

יש נזק? אל דאגה! אנחנו כאן כדי לעזור. ניתן להשאיר פרטים או להתקשר: 052-2648703

בדיקה מקיפה של נושא העובש

הצוותים המיומנים שלנו עוסקים בהסרת עובש כבר שנים רבות ולכן עם הגעתם לדירה שיש בה עובש הם בוחנים את הנושא מכל היבטיו. המטרה היא לפתור את הבעיה אחת ולתמיד ולמנוע את התפשטות העובש.

העובדים מאתרים את הנבגים, בודקים היכן קיים עובש כיוון שלפעמים נוצרים מצבורים גם על הקירות בסלון והרהיטים הממוקמים שם מסתירים את הקיר והדיירים לא יודעים שגם שם התופעה קיימת.

בנוסף לכך אנו מודדים באמצעות מכשירי מדידה את רמת הלחות בבית. אם התוצאה היא מעל 50 אחוז מהנורמה, חייבים לספוג את הלחות העודפת בבית כיוון שהיא עלולה לייצר שוב ושוב כמויות של עובש.

טיפים לטיפול בעובש בקירות

שלבי העבודה לניקוי העובש

  • בשלב ראשון העובדים שלנו מנקים היטב את כל שבכת העובש הקיימת, מסירים את כל הפטריות, מנקים היטב את כל הקירות באמצעות מטלית לחה.
  • השלב השני הוא מריחת חומר איטום איכותי בכל השטח כך שתהיה חסימה מוחלטת של המרחב.
  • השלב השלישי הוא צביעה של כל הקירות באמצעות צבע המכיל בתוכו גם חומר איטום. בדרך זו יוצרים הגנה כפולה במרחב הביתי.

אם מקור הבעיה טופל כראוי, איטום בגג או הצנרת בבית, קיימת סבירות גבוהה שהעובש לא יופיע שוב, אלא במקרים חריגים כמו פיצוץ בצנרת. 

התוצאות של העובש בבית

העובש נמצא בכל מקום ולכן בזמן הטיפול במוקדים הבעייתיים מומלץ לכבס או להיפטר מפריטים מסוימים אשר העובש הגיע אליהם כמו שטיחים ופריטים אחרים כיוון שריח העובש יישאר לזמן רב ולכן יהיו לו השפעות בריאותיות על בני הבית, גם לאחר שטופלו הנושאים הטכניים והקירות.

התנהלות נורמטיבית בבית

כדי למנוע הצטברות של עובש בחיי היום יום, יש להקפיד על אוורור קבוע ומיטבי של חדרי המקלחת מיד בתום המקלחת, כדי לא לאפשר התהוות של מקום לח.

טיפול מקצועי בנושא העובש

אנו עוסקים בתחום האיטום כבר שנים רבות באופן מקצועי ואחראי ביותר. כל פרויקט מתנהל בדרך אחרת וזאת כיוון שאנחנו מתאימים אותו לבעיה הקיימת.

אנחנו נשמח לסייע גם לכם בכל בעיית עובש.

 

ערן מור מומחה בשיקום נזקים

ערן מור מומחה בשיקום נזקים

ערן מור הינו הבעלים של "מור שיקום נזקים", מומחה לשיקום נזקים ועוסק בתחום משנת 1996.

Call Now Button
WhatsApp chat