הבית שלכם ניזוק ממים? כמה זמן ייקח לייבש את הבית והאם זה יעזור?

אם הבית שלכם היה מוצף לאחרונה, ובפרט אם הפיצוץ נעשה במרתף או במקום שקשה להוציא ממנו את המים בזריזות – עליכם לדעת שהישארות המים בבית עלולה לגרום לתופעות לווי לדירה שלכם, ולטווח רחוק אף לבריאותכם. 

עובש – לא נעים ולא בריא

נראה שאין מי שלא מכיר את המושג "עובש" שהוא בעצם פטריה שגדה במקומות לחים במיוחד ללא אוורור מתאים.

עובש בבית ובכלל, הוא בעל מראה לא אסתטי, בשלב כלשהו גם נודף ממנו ריח לא נעים, והדבר החמור ביותר – הוא גורם לבעיות נשימה אצל ילדים, בעלי חיים, ואנשים בעלי קשיי נשימה קודמים.

כאשר נאגרים מים בבית או במרתף ולא מוציאים אותם במהירות – כבר מתחיל תהליך של יצירת נזק איטי ומתמשך לקירות הבית ולדרים בו.

יש נזק? אל דאגה! אנחנו כאן כדי לעזור. ניתן להשאיר פרטים או להתקשר: 052-2648703

איפה המים?

כשאנו אומרים "אגירת מים" בבית, אין הכוונה דווקא לבריכת שחיה או שלולית במרתף.

ברוב הפעמים, הבעיה היא דווקא מתחת לפני השטח. כי כשמים עומדים זמן רב מדי במקום אחד, הם מתחילים לחלחל.

לחלחל לקירות הבית, לחלחל למשטח הבטון שמתחת למרצפות, ולחלחל אף לחול הנמצא מתחת לרצפות הבית.

הרטיבות הזו, לא נעלמת כשהיא נסתרת מעינינו, אלא היא ממשיכה להיות נוכחת ולהזיק לקירות הבית. וזו הסיבה, שאם היה לכם הצפה בבית, או שיש לכם חשש שקירות הבית שלכם או הרצפה ספוגה במים – אל תתמהמהו, אלא מיד תרימו טלפון לחברת מור שיקום נזקים, ואנחנו נטפל בבעיה בצורה יעילה, מקצועית ומהירה.

 כמה זמן ייקח לייבש את הבית אחרי הצפה

יבשנים מקצועיים

איך אנחנו עושים את זה? לרשות חברת מור עומדים מייבשים מקצועיים, בכמה דגמים:

  1. יבשן אוויר – מצוין למקום בו שלא ניתן לאוורר אותו כראוי, והולכת ומצטברת רטיבות בקירות הבית. המאוורר הביתי של חברת מור, מסוגל לספוח עד 15 ליטר ביום.
    יש מייבשים בגדלים שונים. ניתן להתקשר על מנת להזמין איש מקצוע שיעמוד את גודל הבעיה ואת סוג וגודל היבשן המתאים לחלל החדר המדובר. או שניתן לחלופין להשכיר את היבשן לכמה חודשים או ימים בהתאם לצורך.
     
  2. יבשן לריצוף – כשהרטיבות כבר חדרה לרצפה, והמים נמצאים בחול שמתחת לרצפות הבית, כבר לא מספיק יבשן אוויר, אלא יש צורך ביבשן המותאם לייבוש של החול או הסומסום הנמצא מתחת לרצפות. גם כאן ניתן להתקשר למור שיקום נזקים, על מנת שאיש מקצוע שלנו יבוא ויאמוד את הנזק ואת דרך הפעולה המדויקת והמקצועית לטפל בבעיה, עד שנוודא שאכן החול\ סומסום התייבש לרמה הנדרשת על פי תו התקן הישראלי בנושא. לחילופין, תוכלו לבוא ולהשכיר את ייבשן הריצוף לכמה ימים או חודשים. 
  3. יבשן תת רצפתי – זהו מכשיר ששואב מים הנמצאים בין הריצוף לבטון. המים במיקום זה יכולות להוות נזק של ממש למבנה הבית, וייבוש תת רצפתי מייבש את המצע ומביא אותו לרמת היובש הנדרשת על פי תן התקן הישראלי. 
ערן מור מומחה בשיקום נזקים

ערן מור מומחה בשיקום נזקים

ערן מור הינו הבעלים של "מור שיקום נזקים", מומחה לשיקום נזקים ועוסק בתחום משנת 1996.

Call Now Button
WhatsApp chat